YEDEK PARÇA

Bir sanayi kuruluşu ve üretici olarak, üretim sürecinde yaşanan aksaklıkların yol açabileceği kayıpları biliyoruz ve önemsiyoruz. Bu noktada bir envanterdeki makine ve sistemlerin, sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını yalnızca bir beklenti değil, aynı zamanda bir kullanıcı hakkı olarak görüyoruz. Bu yüzden üretim sürecinizde kompresör kaynaklı muhtemel arızaları minimuma indirmek ve iş ortaklarımızın kesintisiz üretim anlayışına destek olmak amacıyla gerekli olan tüm servis ve bakım süreçlerinde tavizsiz bir şekilde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Orijinal yedek parça kullanımı, kompresörlerde oluşabilecek muhtemel arızaları önleyerek işletme maliyetlerinizi düşürmekte ve kompresörünüzün kullanım ömrünü uzatmaktadır. Ayrıca orijinal yedek parça kullanımı, kompresörlerin enerji verimliliği konusunda da etkili bir unsurdur. Çünkü kompresörlerin enerji verimliliği üzerindeki her bir komponentin verimlilikleri ayrı ayrı hesaplanarak ortaya çıkartılmaktadır. Bu kapsamda, enerji verimliliğinde en önemli noktalardan biri, söz konusu komponentlerin uyumlu şekilde çalışmasıdır. Bu sebeple Dalgakıran Kompresör, tüm bakım ve revizyon işlemlerinde orijinal yedek parça kullanarak komponent bütünlüğünü korumakta ve enerji verimliliğinin korunmasına katkı sağlamaktadır.
Kompresörü uzun süre verimli kullanmak için yapmanız gerekenler; Mevcut sistem veya makinanın önleyici bakımlarının yapılması Periyodik Bakımların ve kontrollerin zamanında yapılması Bakımların ve onarımların uzman kadrolar tarafından yapılması Değişen yedek parçaların kalitesi ve uyumunun kontrolü
SMARTPARTS marka yedek parça kullanımının kazanımları
ISO 9001 standartlarına sahip orijinal SMARTPARTS yedek parçaları kullanılarak uzman servis kadromuz ile yapılan periyodik bakımlar sayesinde, kompresörünüzün daha uzun ömürlü olması ve kompresör performansınızın ve veriminin korunması sağlanır.
ISO 9001 standartlarına sahip orijinal SMARTPARTS yedek parçaları kullanılarak uzman servis kadromuz ile yapılan periyodik bakımlar sayesinde, kompresör performansınızın ve veriminin korunması sağlanır ayrıca kompresörünüzün daha uzun ömürlü olması.
Periyodik bakımlarda kullanılan SMARTPARTS yedek parçaları ile kompresör tarafından üretilen hava kalitesinin, yüksek seviyede tutulması sağlanmaktadır. Bu işlem, yalnızca kompresörünüzün verimini ve ömrünü arttırmakla kalmaz aynı zamanda yaşanabilecek sürpriz aksaklıkların önüne geçer ve enerji kullanımını dengeler.
Türkiye’deki ve yurtdışındaki kullanıcılarının servis ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı misyon olarak kabul eden Dalgakıran Kompresör, kullanıcılarının karışılabileceği olası riskler doğrultusunda en uygun ve en hesaplı çözümler ile uzun dönemli büyüme hedeflerinizi desteklemektedir.