Hakkımızda

güven kompresör1988 yılında çalışmaya başladığım basınçlı hava sektöründe; bugün sektörümüzün en önde gelen kompresör üreticisi olan şirketlerde, kalite kontrol şefi, üretim müdürü, satış ve satış sonrası organizasyonları alanlarında yönetici ve şirket ortağı olarak görev yaptım. Bu deneyimlerimi ve bilgi birikimlerimi müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam etmek için 2004 yılı Ekim ayında GÜVEN ENDÜSTRİYEL KOMPRESÖR şirketimizi kurduk.

Uzun yıllardır, daha önceki görev yaptığım işletmelerde yanımda çalışan ve sektörümüzde gelişen teknolojiyi yakından takip etme fırsatı yakalamış, deneyimli, genç ve dinamik kadromuzla, tam bir takım ruhu içerisinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını “EN İYİYİ; EN EKONOMİK VE HIZLI ŞEKİLDE VERMEK” ilkemiz doğrultusunda karşılamaktayız. Çok kısa zamanda, şirketimiz; geçmişten gelen güvenilirliğimiz ve eski müşterilerimizin yeni müşterilerimize tavsiye etmeleri ile sektörümüzdeki bizimle aynı işi yapan şirketler arasında önlerde yer tutabilmiştir.

Biz biliyor ve inanıyoruz ki müşterilerimiz üzerindeki güvenilirliğimiz ve memnuniyetimiz GÜVEN ENDÜSTRİYEL KOMPRESÖR’ü daha da ileriye taşıyacaktır.

SAYGILARIMIZLA
Burhan GÜVEN
Genel Müdür